Την Χριστουγεννιάτικη παράστασή της παρουσιάζει την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 20.00 η Δημοτική Σχολή Χορού Καλαμάτας, στην Κεντρική Σκηνή του Μεγάρου Χορού Καλαμάτας.
Μικροί και μεγάλοι μαθητές με το σκέρτσο , το νάζι τους αλλά και την ωριμότητα που απαιτεί ο χορός θα παρουσιάσουν μοναδικές χορογραφίες δημιουργημένες με έμπνευση από τις καθηγήτριές τους.
Είσοδος ελεύθερη!
Την Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2022 η Χριστουγεννιάτικη παράσταση της Δημοτικής Σχολής Χορού Καλαμάτας
![](https://kalamatafaris.gr/wp-content/uploads/2022/11/-07-e1669809534729.png)